Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ADAM HAWRYLKIEWWICZ, (född 1938): "Dark Mandala", Triptyk, signerad a tergo Adam H, Stockholm, 2016, olja på duk, 3 st, vardera 61x50 cm.
Proveniens: Edsvikens Konsthall.
688076
2019-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här