Adam Hawrylkiewicz

Adam Hawrylkiewicz
Adam Hawrylkiewicz
Adam Hawrylkiewicz
Adam Hawrylkiewicz
Adam Hawrylkiewicz
Adam Hawrylkiewicz
Adam Hawrylkiewicz
Adam Hawrylkiewicz
Adam Hawrylkiewicz
Adam Hawrylkiewicz
Adam Hawrylkiewicz
Adam Hawrylkiewicz
Adam Hawrylkiewicz
Adam Hawrylkiewicz

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ADAM HAWRYLKIEWWICZ, (född 1938): "Dark Mandala", Triptyk, signerad a tergo Adam H, Stockholm, 2016, olja på duk, 3 st, vardera 61x50 cm.

Proveniens: Edsvikens Konsthall.

688076

2019-10-16