Oscar Reuterswärd litografi

Oscar Reuterswärd litografi
Oscar Reuterswärd litografi

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OSCAR REUTERSWÄRD (1915-2002): Omöjlig figur, numrerad EA 124/200, bildmått ca 55,5x35 cm.

Proveniens: Edsvikens Konsthall.

688086

2019-10-16