Salgbord

Salgbord
Salgbord
Salgbord
Salgbord
Salgbord
Salgbord
Salgbord
Salgbord

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SLAGBORD, troligen England, 1800-tal, massiv mahogny, 72, 86x39, vardera slag ca 45 cm

Slitage och skador

688093

2019-10-12