Spegel rokokostil

Spegel rokokostil
Spegel rokokostil
Spegel rokokostil
Spegel rokokostil
Spegel rokokostil
Spegel rokokostil

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPEGEL, 1900-talets första hälft, rokokostil, bronserad ram i pastellage, snäckformat krön, semitransparant rökfärgat spegelglas, ca 104x55 cm

Krönet med lagning, spegelglaset senare, saknar bakstycke, borrhål för väggmontering, bortfall i bronseringen

688098

2019-10-10