Klubbat för:
7 200 SEK
5 000 SEK
JOSEF FRANK, golvlampa, Svenskt Tenn, modellnummer 2568, mässing, höj-/sänkbar, grön skärm, maxhöjd med skärm 164 cm
Bruksslitage, fot med mindre bucklor, skärm med fläckar
688102
2019-10-12