Josef Frank golvlampa Svenskt Tenn

Klubbat för:

7 200 SEK

5 000 SEK

JOSEF FRANK, golvlampa, Svenskt Tenn, modellnummer 2568, mässing, höj-/sänkbar, grön skärm, maxhöjd med skärm 164 cm

Bruksslitage, fot med mindre bucklor, skärm med fläckar

688102

2019-10-12