Haga silverbestick Mema

Haga silverbestick Mema
Haga silverbestick Mema
Haga silverbestick Mema
Haga silverbestick Mema
Haga silverbestick Mema
Haga silverbestick Mema
Haga silverbestick Mema
Haga silverbestick Mema

Klubbat för:

3 400 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

BESTICK, 30 dlr., silver, modell Haga, Mema, Lidköping 1970-tal, bestående av: 8 bordsgafflar, 9 bordsknivar, 9 bordsskedar, 2 påläggsgafflar samt 2 smörknivar, längd ca 12-21 cm, vikt exkl. knivar 708 g

Zustandsbeschreibung

Smärre slitage

688109

2019-10-11