Manne Östlund relief

Manne Östlund relief
Manne Östlund relief
Manne Östlund relief
Manne Östlund relief
Manne Östlund relief
Manne Östlund relief

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MANNE ÖSTLUND (1904-57): (8) Zodiaken, 1940-tal, bestående av Vattumanen, Fisk, Oxe, Tvillingarna, Jungfrun, Vågen, Skorpionen, Stenbocken, cement, ca 45x31 cm
PROVENIENS: Stopalo

Smärre nagg

688117

2019-11-24