Manne Östlund relief
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MANNE ÖSTLUND (1904-57): (8) Zodiaken, 1940-tal, bestående av Vattumanen, Fisk, Oxe, Tvillingarna, Jungfrun, Vågen, Skorpionen, Stenbocken, cement, ca 45x31 cm
PROVENIENS: Stopalo
Smärre nagg
688117
2019-11-24