Dosor 3 st matskedar 6 st kam i fodral silver

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATSKEDAR, 6 st., DOSOR, 3 st., KAM MED FODRAL, matskedar olika modeller 1800-tal, större dosan 1855, mindre dosor 1911 resp. 1920, diameter 6,5 resp. 4,8 cm, total vikt ca 470 g

skador

688118

2019-10-16