Kurtis oljemålning

Kurtis oljemålning
Kurtis oljemålning
Kurtis oljemålning
Kurtis oljemålning

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Kurtis, olja på duk, ca 80x166 cm
PROVENIENS: Stopalo

Dubblerad, smärre skador

688135

2019-11-24