Golvlampa Anders Pehrson

Golvlampa Anders Pehrson
Golvlampa Anders Pehrson
Golvlampa Anders Pehrson
Golvlampa Anders Pehrson
Golvlampa Anders Pehrson
Golvlampa Anders Pehrson
Golvlampa Anders Pehrson
Golvlampa Anders Pehrson
Golvlampa Anders Pehrson
Golvlampa Anders Pehrson

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

ANDERS PEHRSON, "Tuben", golvlampa, Ateljé Lyktan Åhus, 1960/70-tal, vit plast, höjd ca 120 cm

slitage, plast något gulnad

688154

2019-10-24