Lennart Rodhe litografi

Lennart Rodhe litografi
Lennart Rodhe litografi

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENNART ROHDE (född 1916-2005): Komposition, signerad och daterad Lennart Rodhe -47, 196/250, färglitografi, 42x62 cm

688161

2019-10-10