Pennvässare

Pennvässare
Pennvässare
Pennvässare
Pennvässare
Pennvässare
Pennvässare
Pennvässare
Pennvässare
Pennvässare
Pennvässare

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PENNVÄSSARE, Jupiter 2, Tyskland, Guhl & Harbeck, Hamburg, 1950-tal, svartlackerat gjutjärn, skråpbehållare av plast, längd ca 36 cm

Bruksslitage

688168

2019-10-10