Spelbord England
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPELBORD, 1800-talets första hälft, England, mahogny, utfällbar skiva, låda i sarg, höjd ca 73, skivans mått ihopfälld ca 86x41, utfälld ca 86x82 cm
Åldersrelaterad slitage, smärre fuktfläkt
688174
2019-10-10