Vaser krus assietter Aluminia

Vaser krus assietter Aluminia
Vaser krus assietter Aluminia
Vaser krus assietter Aluminia
Vaser krus assietter Aluminia
Vaser krus assietter Aluminia
Vaser krus assietter Aluminia
Vaser krus assietter Aluminia
Vaser krus assietter Aluminia
Vaser krus assietter Aluminia
Vaser krus assietter Aluminia
Vaser krus assietter Aluminia
Vaser krus assietter Aluminia

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALUMINIA, vaser och krus, 30 st, assietter, 27 st, Danmark, 1900-tal, polykrom dekor, undertill märkta, höjd ca 12-18, diameter 17 cm
PROVENIENS: Stopalo

Nagg, skador

688177

2019-11-24