Klubbat för:
400 SEK
1 500 SEK
TAVLOR/RAMAR, 6st, 18/1900-tal, innehållandes tryck/grafiska blad samt 1 par akvareller föreställande Anna och Carl Henrik Kahl, ca 10x9 cm, i övrigt varierande mått
688194
2019-10-12