Golvlampa

Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPA, 1900-talets första hälft, smide, justerbar höjd ca 123 cm

Bruksslitage

688196

2019-10-10