Hans Wegner soffbord

Hans Wegner soffbord
Hans Wegner soffbord
Hans Wegner soffbord
Hans Wegner soffbord
Hans Wegner soffbord
Hans Wegner soffbord
Hans Wegner soffbord
Hans Wegner soffbord
Hans Wegner soffbord
Hans Wegner soffbord
Hans Wegner soffbord
Hans Wegner soffbord

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

HANS J. WEGNER, soffbord, Andreas Tuck, Danmark, skiva i massiv teak, ben i ek, hylla i rotting, brännmärkt "Fabrikat Andr. Tuck, Arkitekt: Hans J Wegner Denmark", höjd ca 50,130x51 cm

Bruksslitage, ritmärken, smärre skador på rottingen

688220

2019-10-10