Monogramisten AP

Monogramisten AP
Monogramisten AP
Monogramisten AP
Monogramisten AP
Monogramisten AP
Monogramisten AP

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (samtida): Komposition, monogramsignerad och daterad A.P -87, olja på duk, 83x90 cm

688239

2019-10-11