Kompass 1700-tal

Kompass 1700-tal
Kompass 1700-tal
Kompass 1700-tal
Kompass 1700-tal
Kompass 1700-tal
Kompass 1700-tal

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

800 SEK

KOMPASS Mässing, graverad dekor, daterad 1724, diam ca 6,5 cm, 7x7 cm

688244

2019-10-31