Skåp Nyrenässans
Klubbat för:
3 400 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
SKÅP, 1800-talets sista kvartal, nyrenässans, stomme i massiv ek, 2-delat, bägge delarna med skåpdörrar med bakomliggande hyllplan, överdelen med nisch mellan dörrarna, underdelen med lådpar i sargen, beslag i mässing, rikligt skuren dekor över hela skåpen, höjd ca 220 cm, yttermått ca 178x59 cm
Kuntoraportti
Bruks- och åldersrelaterat slitage
688252
Päivämäärä:
2019-10-10