Cloisonné

Cloisonné
Cloisonné
Cloisonné
Cloisonné
Cloisonné
Cloisonné
Cloisonné
Cloisonné

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CLOISONNÉ, 3 dlr, 1900-tal, vas, kanna med lock samt ask med lock, trol Kina, höjd ca 7-17 cm

slitage

688262

2019-10-31