Auguste Renoir efter litografi

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PIERRE-AUGUSTE RENOIR (1841-1919), efter, "Baigneuse", färglitografi, signerad i trycket, numrerad 44/280, bildyta ca 52x37 cm

688265

2019-10-10