Emelie von Palmenberg oljemålning

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EMELIE VON PALMENBERG (Tyskland, 1864-1931): Stilleben med syrener, signerad, olja på pannå, äldre ram, pannåns storlek ca 65x55 cm

Pannån något bucklig

688273

2019-10-10