Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
2 000 SEK
EMELIE VON PALMENBERG (Tyskland, 1864-1931): Stilleben med syrener, signerad, olja på pannå, äldre ram, pannåns storlek ca 65x55 cm
Pannån något bucklig
688273
2019-10-10
Gör en kostnadsfri värdering här