Otto Holmström oljemålning

Otto Holmström oljemålning
Otto Holmström oljemålning
Otto Holmström oljemålning
Otto Holmström oljemålning
Otto Holmström oljemålning
Otto Holmström oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OTTO HOLMSTRÖM (1866-1915): Skördelandskap, signerad och daterad O Holmström 1900, olja på pannå, ca 26x33 cm

688278

2019-10-13