Giovanni Bragolin oljemålning

Giovanni Bragolin oljemålning
Giovanni Bragolin oljemålning
Giovanni Bragolin oljemålning
Giovanni Bragolin oljemålning
Giovanni Bragolin oljemålning
Giovanni Bragolin oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GIOVANNI BRAGOLIN (1911-1981): Gråtande gosse, olja på duk, med italiensk galleristämpel, signerad ca 70x50 cm

688282

2019-10-10