Piedestal 1800-tal England

Piedestal 1800-tal England
Piedestal 1800-tal England
Piedestal 1800-tal England
Piedestal 1800-tal England
Piedestal 1800-tal England
Piedestal 1800-tal England
Piedestal 1800-tal England
Piedestal 1800-tal England
Piedestal 1800-tal England
Piedestal 1800-tal England
Piedestal 1800-tal England
Piedestal 1800-tal England

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PIEDESTAL med YTTERFODER, majolika, England, 1800-talets slut, nyrenässans, dekor i relief med irisblommor, höjd inkl. ytterfoder 118, diameter 36 cm

Slitage

688285

2019-10-12