Märta Rovin
2019-10-16
688295
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
MÄRTA ROVIN (f. 1978), "Gjorda Drömmar", olja på duk, signerad a tergo, ca 92x72 cm.
Proveniens: Edsvikens Konsthall.