Märta Rovin

Märta Rovin
Märta Rovin
Märta Rovin
Märta Rovin
Märta Rovin
Märta Rovin
Märta Rovin
Märta Rovin

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MÄRTA ROVIN (f. 1978), "Gjorda Drömmar", olja på duk, signerad a tergo, ca 92x72 cm.

Proveniens: Edsvikens Konsthall.

688295

2019-10-16