Oskar Bergman pastell

Oskar Bergman pastell
Oskar Bergman pastell
Oskar Bergman pastell
Oskar Bergman pastell

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OSKAR BERGMAN (1879-1963): Kvällsmotiv med kvarn, signerad och daterad Oscar Bergman 1906, pastell, ca 24x34 cm, bildmått ca 25,5x38,5 cm

688297

2019-10-13