David Wretling skulpturer i brons

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DAVID WRETLING (1901-1986): (2), Skulpturer, moder jord samt kvinna med barn, signerade och daterade 1969, brons, höjd ca 6,5-8,5cm

688300

2019-10-13