Nasha Ponce digital print
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
NATASHA PONCE (2000-tal): "Entre Un Sombreroy el Mio", signerad Natasha Ponce och daterad 2004, E/A, digital print, bildmått ca 90x90 cm
Proveniens: Edsvikens Konsthall.
Kuntoraportti
688309
Päivämäärä:
2019-10-10