Nasha Ponce digital print

Nasha Ponce digital print
Nasha Ponce digital print
Nasha Ponce digital print
Nasha Ponce digital print

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

NATASHA PONCE (2000-tal): "Entre Un Sombreroy el Mio", signerad Natasha Ponce och daterad 2004, E/A, digital print, bildmått ca 90x90 cm

Proveniens: Edsvikens Konsthall.

Kuntoraportti

688309

Päivämäärä:

2019-10-10