Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
NATASHA PONCE (2000-tal): "Sombrero de Copa", signerad Natasha Ponce och daterad 2004, E/A, digital print, bildmått ca 122x90 cm
Proveniens: Edsvikens Konsthall.
688312
2019-10-10
Gör en kostnadsfri värdering här