Skåp med vitrinöverdel

Skåp med vitrinöverdel
Skåp med vitrinöverdel
Skåp med vitrinöverdel
Skåp med vitrinöverdel
Skåp med vitrinöverdel
Skåp med vitrinöverdel
Skåp med vitrinöverdel
Skåp med vitrinöverdel

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VITRINSKÅP, 2 delat, rokokostil, 1900-talets andra hälft, betsad furu, invädnigt med hyllor, höjd ca 183, 123x39 cm, nyckel finns

Slitage, fot med avslag

688332

2019-10-11