Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VITRINSKÅP, 2 delat, rokokostil, 1900-talets andra hälft, betsad furu, invädnigt med hyllor, höjd ca 183, 123x39 cm, nyckel finns
Slitage, fot med avslag
688332
2019-10-11
Gör en kostnadsfri värdering här