Wilhelm Hundt

 Wilhelm Hundt
 Wilhelm Hundt
 Wilhelm Hundt
 Wilhelm Hundt
 Wilhelm Hundt
 Wilhelm Hundt

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WILHELM HUNDT (1899-1978): Motiv från Visby, signerad och daterad Hundt -66, olja på pannå, ca 69x57 cm

688337

2019-10-11