Klubbat för:
30 EUR
Utropspris
120 EUR
GRETA-LISA JÄDERHOLM-SNELLMAN, KAFFEKOPPAR, 6 st, "She Fo", porslin, dekor med blått fågelmotiv samt förgyllningar, höjd 6 cm, Arabia.
Smärre bruksslitage.
688359
2019-10-12
Gör en kostnadsfri värdering här