Klubbat för:
740 EUR
Utropspris
600 EUR
CARL BRANDT (1852-1930) Hermelins fall i Stora Sjöfallet, signerad C Brandt samt daterad 1908, olja på duk, 127x178 cm
688360
2019-10-10
Gör en kostnadsfri värdering här