Bendene Kovacs oljemålning

Bendene Kovacs oljemålning
Bendene Kovacs oljemålning
Bendene Kovacs oljemålning
Bendene Kovacs oljemålning
Bendene Kovacs oljemålning
Bendene Kovacs oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BENDENE KOVACS (Ungern, 1891-1975): Porträtt av kvinna vid strand, signerad B Kovacs, olja på duk, ca 77x60 cm

Färgbortfall, något ospännd duk

688375

2019-10-10