Snäcka

Snäcka
Snäcka
Snäcka
Snäcka
Snäcka
Snäcka
Snäcka
Snäcka

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SNÄCKA/SKULPTUR, Kina, 1900-tal, pärlemor, genombruten dekor, på träställ, total höjd ca 25 cm

Smärre slitage

688402

2019-10-13