Figurin

Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FIGURIN, soapstone, Kina, 1900-talets första hälft, på ställ, total höjd ca 32 cm

Smärre slitage, mindre märken

688403

2019-10-13