Nils & Kajsa Strinning hyllsystem "String"

Nils & Kajsa Strinning hyllsystem

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

NILS & KAJSA STRINNING, (13 dlr) hyllsystem "String", teak, bestående av 1 skåpdel med skjutdörrar samt arkivdel bestående av 5 lådor höjd 57, 78x45, 1 byrå m. 4 lådor höjd 57, 78x45, 1 vitrinskåp höjd 33, 78x30, 5 hyllplan 78x30, 2 tidningshyllor 78x38, 3 gråvita gavlar 220x29 cm

Åldersrelaterad slitage, smuts (främst på gavlarna), slitage och mindre krackylr på gavlar, ställvis blekning (syns mest på tidningshyllorna), ena skjutdörren på arkivskåpet tjärvar resulterar i att det är svårt att öppna arkivlådorna, smärre repor, skruvar som ev. skall skruvas in i gavlarna saknas

688417

2019-10-10