Orientmatta

Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OREINTMATTA, semiantik / antik, Keshan, silke, mittmedaljong, stiliserad blomsterbård, 200x125 cm

Slitage, ställvis hårt, skador, lagning

688424

2019-10-19