Fåtölj

Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TH. HARLEV, fåtölj, ´Esbjerg´, för Ikea, 1950-tal, massiv ek, sitthöjd ca 45 cm

Slitage på klädsel

688432

2019-10-10