Terrin Kanton

Terrin Kanton
Terrin Kanton
Terrin Kanton
Terrin Kanton
Terrin Kanton
Terrin Kanton
Terrin Kanton
Terrin Kanton
Terrin Kanton
Terrin Kanton
Terrin Kanton
Terrin Kanton

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TERRIN med underfat, porslin, Kina, 1900-talets andra hälft, Kanton, dekor av figurscener, botten med sigillmärke, längd 37, höjd 28 cm

Obetydligt nagg

688441

2019-10-13