Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TERRIN med underfat, porslin, Kina, 1900-talets andra hälft, Kanton, dekor av figurscener, botten med sigillmärke, längd 37, höjd 28 cm
Obetydligt nagg
688441
2019-10-13
Gör en kostnadsfri värdering här