Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ALVAR AALTO, fåtölj, "modell 401", Artek, 1930/40-tal, stomme av formböjd björk, sadelgjord, originalklädsel, sitthöjd ca 35 cm
Bruksslitage kring armlän samt kring klädsel
688464
2019-10-10
Gör en kostnadsfri värdering här