Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
3 500 SEK
ALVAR AALTO, "Modell 406", fåtölj, Artek, Finland omkring 1940-tal, björk, sadelgjord samt stoppad rygg, originalklädsen, sitthöjd ca 37 cm
Bruksslitage kring armlän samt kring klädsel
688470
2019-10-10
Gör en kostnadsfri värdering här