Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GUNNAR HÅLLANDER (1915-1980): "Över Tjärden", signerad á tergo Gunnar Hållander samt. daterad 1952, olja på duk, ca 45x55 cm
Proveniens: Nils "Nisse" Strinning
688475
2019-10-10
Gör en kostnadsfri värdering här