Gunnar Hållander oljemålning

Gunnar Hållander oljemålning
Gunnar Hållander oljemålning
Gunnar Hållander oljemålning
Gunnar Hållander oljemålning
Gunnar Hållander oljemålning
Gunnar Hållander oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GUNNAR HÅLLANDER (1915-1980): "Över Tjärden", signerad á tergo Gunnar Hållander samt. daterad 1952, olja på duk, ca 45x55 cm

Proveniens: Nils "Nisse" Strinning

688475

2019-10-10