Stomdelar prismor

Stomdelar prismor
Stomdelar prismor
Stomdelar prismor
Stomdelar prismor

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STOMDELAR, PRISMOR, 18/1900-tal, större antal, ej genomgångna, i låda, visas på begäran
PROVENIENS: Stopalo

Smärre skador, nagg

688484

2019-10-26