Mat-/spelbord Danmark

Mat-/spelbord Danmark
Mat-/spelbord Danmark
Mat-/spelbord Danmark
Mat-/spelbord Danmark
Mat-/spelbord Danmark
Mat-/spelbord Danmark
Mat-/spelbord Danmark
Mat-/spelbord Danmark
Mat-/spelbord Danmark
Mat-/spelbord Danmark

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MAT-/SPELBORD, vitbetsad björk, utfällbar skiva med filtklädd låda under, 1900-/2000-tal, möjligen Tranekaer, Danmark, höjd 71/75,5 cm, 62 x 124 / 124 x 124 cm

Bruksslitage, repor, märken

688494

2019-10-20