Mat-/spelbord Danmark
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MAT-/SPELBORD, vitbetsad björk, utfällbar skiva med filtklädd låda under, 1900-/2000-tal, möjligen Tranekaer, Danmark, höjd 71/75,5 cm, 62 x 124 / 124 x 124 cm
Bruksslitage, repor, märken
688494
2019-10-20