Gunilla Allard fårtöljer

Gunilla Allard fårtöljer
Gunilla Allard fårtöljer
Gunilla Allard fårtöljer
Gunilla Allard fårtöljer
Gunilla Allard fårtöljer
Gunilla Allard fårtöljer
Gunilla Allard fårtöljer
Gunilla Allard fårtöljer
Gunilla Allard fårtöljer
Gunilla Allard fårtöljer

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GUNILLA ALLARD, Cinema, fåtöljer, 1 par, stomme i förkromat stålrör, helstoppad sits och rygg, klädsel i svart skinn, etikettmärkta 1999, sitthöjd ca 42 cm

Bruksslitage, repor samt märken

688496

2019-10-20