Gunilla Allard fårtöljer
Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GUNILLA ALLARD, Cinema, fåtöljer, 1 par, stomme i förkromat stålrör, helstoppad sits och rygg, klädsel i svart skinn, etikettmärkta 1999, sitthöjd ca 42 cm
Bruksslitage, repor samt märken
688496
2019-10-20