Gunilla Allard fåtöljer
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GUNILLA ALLARD, Chicago, fåtöljer, 1 par, stomme i plywood, underrede av förkromade stålrör, stoppad sits och rygg, klädsel i svart skinn, stämpelmärkta Lammhults 2000, sitthöjd ca 43 cm
Bruksslitage, repor samt märken
688497
2019-10-20